• Новак
  • -45 %
Нов Цртан филм Кајгана Мода Децата на Училиште Торба Noragami Ранец ARAGOTO Yukine Cosplay backpacksTravel Лаптоп Книга Кеси

Нов Цртан филм Кајгана Мода Децата на Училиште Торба Noragami Ранец ARAGOTO Yukine Cosplay backpacksTravel

DEN 897.00
DEN 1631.52

Достапност
Достапно за нарачка


Нов Цртан филм Кајгана Мода Децата на Училиште Торба Noragami Ранец ARAGOTO Yukine Cosplay backpacks Travel Лаптоп Книга Кеси

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ранци
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Noragami Ранец
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Preppy Стил
Ранци Тип:
Softback
Шаблон Тип:
Цртан филм
Главен Материјал:
Најлон
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Бренд Име:
VVAOZU
Декорација:
Никој
Техника:
Нов Цртан Филм Кајгана Торба

Со стоката дадена додека купуваат