• Новак
  • -43 %
Топла Продажба на Мажите Торба ! Назад Велосипед Седло Торбичка Мотоцикл Fanny Пакет Половината Појас Торба

Топла Продажба на Мажите Торба ! Назад Велосипед Седло Торбичка Мотоцикл Fanny Пакет Половината Појас Торба

DEN 204.00
DEN 357.12

Достапност
Достапно за нарачка


Бренд Име : Ново Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал : Платно
Боја : Како На Сликата
L*W*H : 17*4.5*17cm
Конверзија на валути 1 инч=2.54 см, 1cm=0.393 инчи
Љубезно Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи 's brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата 's фото и вистинскиот објект. Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде малку различен.
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент 's превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Само треба на слики и примероци.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време) на Секое прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Половината Пакети
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Бренд Име:
VALINK
Главен Материјал:
Платно
Објектот Должина:
17inch
Материјал Состав:
Платно
Рака Пад:
1inch
Обликот:
Барел во облик на
Број На Модел На:
половината торба
Тип На Објект:
Половината Пакети
Име:
Бренд Нови
боја:
како Слика
Место на Потекло:
жеџијанг во кина
Пакет:
1pc/многу

Со стоката дадена додека купуваат