• Новак
  • -47 %
Мода Нови Жените Паричници Висок Квалитет Солидна Боја СТП Кожа Ultrathin Мултифункционален ID Кредитна Картичка Носителот Wallet #04

Мода Нови Жените Паричници Висок Квалитет Солидна Боја СТП Кожа Ultrathin Мултифункционален ID Кредитна Картичка

DEN 258.00
DEN 487.20

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Паричникот
Стил:
Моден
Број На Модел На:
K084
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Должина:
19.5inch
Пол:
Унисекс
Објектот Ширина:
10cm
Внатрешни работи:
Фото Носител На Патент Poucht,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Објектот Висина:
1.2inch
Материјал Состав:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
baellerry
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Тежина:
120g
Главен Материјал:
PU
Затворање Тип:
Патент & Hasp

Со стоката дадена додека купуваат