• Новак
  • -47 %
Трговија на големо Цена Класичната Долго Стил Квалитет Ultrathin Банка Картичка Поставува Мажите Повеќе Битови Кредитна Картичка Носителот Голем Капацитет Паричник

Трговија на големо Цена Класичната Долго Стил Квалитет Ultrathin Банка Картичка Поставува Мажите Повеќе Битови

DEN 271.00
DEN 511.68

Достапност
Достапно за нарачка


Трговија на големо Цена Класичната Долго Стил Квалитет Ultrathin Банка Картичка Поставува Мажите 's Мулти Битови Кредитна Картичка Носителот Голем Капацитет Копчето Паричник

Спецификацијата

Тип На Објект:
Паричникот
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Паричникот Должина:
Долго
Главен Материјал:
Патент Кожа
Стил:
Повик
Број На Модел На:
C08 - 16
Објектот Ширина:
10cm
Пол:
Мажи
Внатрешни работи:
Фото Носител На Патент Poucht,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Објектот Висина:
1.2inch
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
VALINK
Објектот Должина:
20inch
Материјал Состав:
имитација на кожа
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Тежина:
120g
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Тип На Објект:
Паричникот
Име:
Паричникот
Торба Форма:
Вертикален тип
Тврдост:
Мека
Шема:
Полна Боја
Дали инвентар:
СЕ
Стил:
Европски и Американски Стил

Со стоката дадена додека купуваат