• Новак
  • -48 %
FR.LANCELOT нови пристигнување Европската станица ретро велур чизми посочи пети мода за мажи чизми вистинска кожа партија чевли

FR.LANCELOT нови пристигнување Европската станица ретро велур чизми посочи пети мода за мажи чизми вистинска

DEN 4852.00
DEN 9331.20

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Бренд Име:
FR.LANCELOT
Сезоната:
Зима
Моден Елемент:
Рим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Insole Материјал:
Овча
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Свиња Велур
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа

Со стоката дадена додека купуваат