• Новак
  • -40 %
QFFAZ Нови рачно изработени Вистинска Кожа Мажите Чевли Секојдневен Луксуз Бренд Мажите Мокасини Мода Дише Чевли се Лизга На Moccasins

QFFAZ Нови рачно изработени Вистинска Кожа Мажите Чевли Секојдневен Луксуз Бренд Мажите Мокасини Мода Дише

DEN 1286.00
DEN 2143.20

Достапност
Достапно за нарачка


Купувачот Известување за Да се обезбеди чевли не се деформирани и не се оштетени од притисне, и на сите наши чевли ќе бидат пакет со една гумени кеса за да го замените "кутија за чевли", Ако сепак сакате кутија, ве молиме оставете пораки до нас. КУПУВАЧИ и БАРА Плаќање во Моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, Qiwi, Western Union, Маестро Дебитна, Web Money и Банкарски трансфер. Ако ви се исполнат некои проблеми кога плаќаат сметката, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Пратката Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 3 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress. Кога ќе одберете бесплатен превозот курир, ние ќе го избере подобар курирска компанија според друга држава, ако имате плаќа пари за превозот, ние ќе го следат вашиот избор на курир за да брод. Враќање & Наплата 1. Ако не сте задоволни со нашата предмети, можете да разменувате објекти, или да побара наплата полн со пари, но купувачот е одговорен за сите дополнителни превозот надомест. 2. Ако сакате да ја размена на неисправни предмети се испраќаат, можете да направите како followsings (Чекор 1) ни E-mail во рок од 7 работни дена или разговор со нас од страна на Трговија Менаџер (Чекор 2) Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети (Чекор 3) се Врати ставки за да ни со следење на број, а потоа ние ќе ви вратат полн со пари, вклучуваат враќање на трошоците. Повратни информации 1. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на сите детали на продавачот оценка и позитивни повратни информации; За нашите стари клиенти, ние ќе им даде 5% попуст за следната цел. 2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да не даде ни лошо повратни информации директно (лошите повратни информации ќе му наштети ни длабоко), ве молиме ни e-mail. За својата загриженост, ние сигурно ќе ви даде задоволително решение и да се направи сте 100% Задоволни.

Спецификацијата

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Функција:
Дише,Висина Зголемување,Масажа
Бренд Име:
QFFAZ
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
E061
Чевли Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Големина:
38,39,40,41,42,43,44,45,46
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Платформа Висина:
1-3cm
Со Платформи:
No
Кожа Стил:
Мека Кожа
Повод:
Повик

Со стоката дадена додека купуваат