• Новак
  • -21 %
Црна и бела Houndstooth Англија едноставно господин фустан чевли педалата групи на чевли единствен број на мажи

Црна и бела Houndstooth Англија едноставно господин фустан чевли педалата групи на чевли единствен број на

DEN 4181.00
DEN 5292.48

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 14, 14.5, 15, 15.5, 16, 16.5, 17
Одделот За Името:
Возрасни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Бренд Име:
Листа&цена
Број На Модел На:
PRJ1026
Чевли Тип:
Основни
Insole Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Печати
Сезоната:
Пролет/Есен
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin

Со стоката дадена додека купуваат