• Новак
  • -33 %
YISUYA Бамбус Дрво Види Мажите Модерна Кварц Полна Дрвена Едноставна Жените Часовници Креативни Хривнија 2017 Нов Аналоген Часовник Најдобар Подарок

YISUYA Бамбус Дрво Види Мажите Модерна Кварц Полна Дрвена Едноставна Жените Часовници Креативни Хривнија 2017

DEN 933.00
DEN 1392.00

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Движење Тип : Кварц
Случај Материјали : Дрво/Бамбус
Бендот Материјали : Дрво/Бамбус
Тока Тип : Хривнија Тока
Случај Дијаметар : Прибл. 4.4 cm
Случај Дебелина : Прибл. 1.2 см
Бендот Ширина : Прибл. 2.4 cm
Бендот Должина : Околу. 24.5 m
Тежина : Околу. 50g
(2.54 см=1.00 инчи)
Напомена : види е направен од природно Дрво/Бамбус и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.
Рачно изработени од Вистинско Дрво/Бамбус, Без Боја.
Пакет Содржина :
1 * Дрво/Бамбус Види
ПРЕВОЗОТ
1.Ние ќе се испрати објект во рок од 2-3 дневна ( работни дена, не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.
2.Превозот со желба пост во 35-45 работни дена ( Бразил обично треба 50-70days ). Ако ви треба објектот итно, ве молиме да плати дополнителни трошоци за побрзо превозот метод.
3.Кога ќе добиете предмети цел, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.
4.Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ние ќе го провериме тоа за вас со шпедиција и обичаи.
ВРАЌАЊЕ & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот, ве молиме да ни испратите e-mail, како е можно поскоро. Ние ќе се потрудиме да го решат проблемот веднаш штом ќе може да. Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат. Вашето задоволство е многу важна за нас!
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1. Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да leaveing повратни информации. Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било какви проблеми.
2. Ве молиме контактирајте со нас преку E-mail или Писмо пред да замине неутрален ( 3 ѕвезди ) или негативни ( 1-2 ѕвезди ) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Број На Модел На:
W28410
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Дебелина:
12mm
Случај Материјал:
Дрвени
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Бренд Име:
YISUYA
Бендот Должина:
24.5 cm
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
44mm
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Ширина:
24mm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи

Со стоката дадена додека купуваат