• Новак
  • -45 %
BOAMIGO бренд мажи спортски часовници мажите дигитални часовници црвено гумени рачни часовници хронограф аларм 30m отпорен на вода подарок часовник

BOAMIGO бренд мажи спортски часовници мажите дигитални часовници црвено гумени рачни часовници хронограф аларм

DEN 960.00
DEN 1744.80

Достапност
Достапно за нарачка

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на објектот. Рака Материјал : гума
5. Или можете да одберете да имате замена. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате . Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, Ако не го примите објект по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Функција : аларм,stopwatches,хронограф,LED светло,датум,недела,месец
2. ве молиме оставете порака и вашата e-mail адреса,тогаш ние ќе контакт со вас,добредојдовте да ја посетите нашата продавница!. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба , и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Сепак , доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја , ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно . Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Нашите часовници секогаш се со добра вредност, а евтина цена . Ако имате било какви прашања.Добри Вести 1. Тип : Мажите спортски рачни Часовници
3. 30 M Отпорен на Вода
6.
И, исто така, е во мода и повик за секојдневна облека. Можете исто така да платите со одбраната дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Ако најдете големината на производите не ви одговара , Можете директно да контактирате со нас. Тоа се најдобрите подароци за божиќ ,нова година и роденден и така натаму
Функција :
Случај дијаметар : 4.
Добредојдовте било кој клиент да уживаат нашите часовници и нека ви стане повеќе модерни. Враќање/Поврат Ние ќе се потрудиме да ги задоволиме нашите клиенти.
BOAMIGO бренд мажи спортски часовници мажите дигитални часовници црвено гумени рачни часовници хронограф аларм 30m отпорен на вода подарок часовник
Клучни точки :
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување, припадност и сл . Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. Сигурни сме таму немаат скршен производи кога ќе го добиете вашиот пакет,ако има некои недостатоци,ве молиме љубезно ве молиме да испратите фотографии на мене ,ние ќе рефундирање на пари за вас, по потврдување. Покажува одредено време
7. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-5 дена по расчисти исплата . Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Dropshipping , трговија на големо се добредојдени . спецификации .8 cm прибл
Случај meterial : Алуминиумски
Бендот должина : околу 26cm
Види weigth : 127g
Бендот meterial : Гума
она што е во пакетот
1 види
Бренд Приказна
BOAMIGO бренд види се состои од класичен обновено на часовници за повеќе модни свесен потрошувачите. Предмети се испраќаат од Кина,од Сингапур Пост или e Packet или Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Пошта, со следење на број, Повеќето од нив ќе стигнат до одредиштето во рамките на 10-25 работни дена . Движење : дигитален часовник
4. ние може да го направи слободен брод од страна на dhl express ако вашата нарачка над 300 американски долари.5 инчи во мерењето . Големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детали.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Алармот,Отпорен на Вода,Хронограф,Постојана Календар,Шок Отпорни,Престане да се Види,да се Заврши Календарот,Авто Датум,LED дисплеј
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Движење:
Дигитални
Кутии & Случаи Материјал:
Метал
Стил:
Спорт
Број На Модел На:
F539 црвена
Пол:
Мажи
Бренд Име:
BOAMIGO
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Ширина:
30мм
Бендот Должина:
26cm
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
18mm
Dial Дијаметар:
49mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура

Со стоката дадена додека купуваат