• Новак
  • -21 %
40mm Bliger Бели Бирање Црна Керамички рамки Прозрачна Раце Распоредување Sapphire Кристал GMT Automaic Движење машки рачни часовници

40mm Bliger Бели Бирање Црна Керамички рамки Прозрачна Раце Распоредување Sapphire Кристал GMT Automaic Движење

DEN 3982.00
DEN 5040.00

Достапност
Достапно за нарачка

Опис :
Големина : 40mm*13.6 mm
Бирате : Бела Dial
Случај Материјал : цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај со керамички рамки
Движење : Automatic (авто-ликвидација) Движење
Функција : Датум , Час , Мали Второ ,GMT
Рака На : Нерѓосувачки Челик
Кристал: sapphire Кристално
Затворач тип : Распоредување C lasp
Плаќање :
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и paypal .

Спецификацијата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Стил:
Се облекуваат
Dial Дијаметар:
40mm
Број На Модел На:
v
Бендот Ширина:
21.3 mm
Случај Дебелина:
13.6 mm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бренд Име:
BLIGER
Функција:
Заврши Календарот,Авто Датум
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Пол:
Мажи
Бендот Должина:
22cm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот

Со стоката дадена додека купуваат