• Новак
  • -20 %
OUKESHI Топла Продажба Мажите Кварц-Види Мода Спорт воена Кожа Кварц рачен часовник Водоотпорен Машки Бутик Бизнис Часовници O19

OUKESHI Топла Продажба Мажите Кварц-Види Мода Спорт воена Кожа Кварц рачен часовник Водоотпорен Машки Бутик

DEN 381.00
DEN 476.16

Достапност
Достапно за нарачка


100% сосема нов и висок квалитет. Добар избор за подарок. Watchcase Дијаметар : 40mm Бенд Должина(Вклучени случај) : 24.5 cm Watchband Ширина : 20mm Пакет се Вклучени : 1* рачен часовник 1* OPP Вреќа ве Молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење!Ви благодариме за вашето разбирање.
Answer : ___________________________ Note : Живот водоотпорен.

Спецификацијата

Бренд Име:
OUKESHI
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
24cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Функција:
Отпорен На Вода
Dial Дијаметар:
40mm
Број На Модел На:
О-19
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
8мм
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници

Со стоката дадена додека купуваат