• Новак
  • -40 %
Mizums Бренд Спортски Зглоб Кварц Види Мажите Воена Водоотпорен Часовници Мода СТП LED Дигитален часовник Мажите рачен часовник Часовник Машки

Mizums Бренд Спортски Зглоб Кварц Види Мажите Воена Водоотпорен Часовници Мода СТП LED Дигитален часовник Мажите

DEN 626.00
DEN 1043.52

Достапност
Достапно за нарачка

Спецификации : Dial Дијаметар : 48mm Случај Дебелина : 17.5 mm Види Должина : 24cm Бенд Ширина : 22mm Тежина : 101g Јапонија движење 30 M отпорен на вода : нерѓосувачки челик завртки назад обезбедува подобра отпорен на вода функција за да се види,се чувствуваат слободни да не носат види кога ќе се туширање,пливање и нуркање
Карактеристики :
Огледало Материјал : Смола

Спецификацијата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Алармот,Назад Светлина,Отпорен на Вода,Престане да се Види,да се Заврши Календарот,Плива,Повеќе Време Зона,Авто Датум,LED дисплеј
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Двоен Дисплеј
Отпорност На Вода Длабочина:
30Bar
Dial Дијаметар:
48mm
Бендот Материјал Тип:
PU
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бренд Име:
MIZUMS
Стил:
Спорт
Dial Прозорец Материјал Тип:
Смола
Случај Материјал:
Пластични
Случај Дебелина:
17.5 mm
Бендот Ширина:
22mm
Бендот Должина:
24cm
Број На Модел На:
M8004

Со стоката дадена додека купуваат