• Новак
  • -30 %
Мажите Спорт Чекор Брои/Срце/Калории Фитнес Дигитални рачни часовници Lancardo ДОВЕДЕ Назад Светлина 50M Пливање се Види на Часовникот Мултифункционален Види

Мажите Спорт Чекор Брои/Срце/Калории Фитнес Дигитални рачни часовници Lancardo ДОВЕДЕ Назад Светлина 50M Пливање

DEN 816.00
DEN 1164.96

Достапност
Достапно за нарачка


Целата - Бренд : Lancardo - Часовници категории : Ученикот/младински/Мажи/Жени - Карактеристики : Автомобил Модел се Види;Дигитален часовник Dial - Движење тип : Digital - Дисплеј тип : Слика Бирате боја : Сина/Сребрена Бенд - Бенд materal : пластика - Затворач тип : Pin тока - Бенд боја : Црна Димензии и тежина - Види lenght : за 27cm - Dial дијаметар : за 4.9 см - Dial дебелина : 1.7 см - Бенд ширина : за 2,2 см - Види тежина : околу 67g
Мажите Спорт Чекор Брои/Срце/Калории Фитнес Дигитални рачни часовници Lancardo ДОВЕДЕ Назад Светлина 50 M Пливање се Види на Часовникот Мултифункционален Види
1pcs Кутија 1pcs Види
Часовници се 50 M водоотпорен
Како да се прилагоди на ДОЛЖИНАТА на watch бренд.
1. Ние брод на предмети од кина пост воздух mail,Ali Express Стандард Shippping,EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната. Обично ќе брод предмети од (Ali Express Стандард Shippping), да повеќето земји;
2. Ние снабдување со најевтиниот превозот услуга; ако ви треба брзо брод, ве молиме кажете ни за првото;
3. Време на испорака :
а, ПРОЗОРЦИ/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ превозот време се земе од 3-7 работни дена, EMS зема 7-15 работни дена
б, HK/Кина Воздухопловната брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка се земе 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка, средниот Исток, Источна Евра, Африка земе 15-30 работни дена
4. Ако стоката се одржи од страна на купувачот се лоцира царината, купувачот мора да ги сноси ризик. Ако се случи увозните давачки или други давачки или други ризик бидејќи ние испрати на стока од Кина, купувачот е одговорен за чистење на обичај или да му платат на сопствени данок, овие ризици се должи на купувачот обичај, што е надвор од нашата контрола. Ве молиме да се разбере.
5. Како друга земја имаат различни лоцира царинска политика, со цел да ги споделите со клиентите прими стоката безбедно и непречено, ние треба конечната одлука да се избере која експрес сервис кога брод.
1. Вашето задоволство е наша крајна цел;
2. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне;
3. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате детали за трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
1. Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот;
2, објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставена до вас, целосна наплата ќе се издаде во рок од 3 дена откако ќе го добие предметот, да не вклучуваат превозот и ракувањето со такси.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Назад Светлина,Аларм,Отпорен на Вода,Фитнес Тракер,Повеќе Време Зона,Недела Екранот,Хронограф,Repeater,Bluetooth,Престане да се Види,отчукувањата на Срцето се Следи,да се Заврши Календарот,Плива,Ниту,LED дисплеј,Нуркач
Движење:
Smart,Дигитален
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
Lancardo
Случај Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
a50572
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Бендот Должина:
27CM
Бендот Материјал Тип:
Пластични
Dial Дијаметар:
49mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
17mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
Пол:
Мажи

Со стоката дадена додека купуваат