• Новак
  • -5 %
1pc Емајлирани Жица Соголување Машина, Лакирани Жица Stripper, Емајлирани Бакарна Жица Stripper XC-550

1pc Емајлирани Жица Соголување Машина, Лакирани Жица Stripper, Емајлирани Бакарна Жица Stripper XC-550

DEN 9603.00
DEN 10108.80

Достапност
Достапно за нарачка


1pc Емајлирани Жица Соголување Машина, Лакирани Жица Stripper, Емајлирани Бакарна Жица Stripper XC-550
Забелешка : имаме остриот челик сечилото и волфрам челик сечилото (за избор), ако не зборуваме ние ќе брод на волфрам челик нож за вас.
слика покаже :
пакет се вклучени :
1 * XC-550 stripper

Спецификацијата

Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
XC-550
Состојба:
Нови
Тип:
Други

Со стоката дадена додека купуваат