• Новак
1set11(30cm)Акрилик Топло-виткање Машина Plexiglass ПВЦ Пластични одбор Свиткување Уред Рекламирање знаци и светлина кутија

1set11(30cm)Акрилик Топло-виткање Машина Plexiglass ПВЦ Пластични одбор Свиткување Уред Рекламирање знаци и

DEN 3640.80

Достапност
Достапно за нарачка


1set 11"(30cm)Акрилик Топло-виткање Машина Plexiglass ПВЦ
Пластични одбор Свиткување Уред Рекламирање знаци и светлина кутија
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Функции :
Акрилик виткање машина станува се повеќе широко се користи во декорација,
знак за производство, вклучувајќи квадратни столбови, од страна на windows, прикажување на кабинети,
риба тенкови ивица, супермаркет полиците, ѕидови, големи светлината кутии акрилик
плоча или пластична плоча виткање. Тековната заедничка пазарна виткање машина,
мулти-функционални многу, волумен значително, додека свиткување процес често
се одвива на градилиштето обработка врз основа на реалните форма,
се движат со големи виткање машина на градилиштето и навистина во неволја,
значи ние треба пари може лесно да се носат, лесно да се работи машината.
Но, исто така, да сакате да се купи акрилик виткање машина продавница
но, не сакате премногу окупирана област на корисникот за да го реши проблемот
Апликацијата widly : Акрил,Органски одбор,ПВЦ материјал,
и други Термопластични Материјали
Answer : ___________________________ Note :
За ова,ние снабдување на 110v ,треба да изберете за една недела .
Ако треба ,ве молиме да ни оставите порака .ви благодариме

Спецификацијата

Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
Дополнителни Услуги:
Топлина Лекување
Автоматизација:
упатство
Број На Модел На:
H0044
Машина тип:
Притиснете На Кочница
Материјал / Метал Обработени:
Акрилик,ПВЦ ,термопластични материјали
суровини:
Акрилик
моќност:
Топло-свиткување
Напон:
220v/110v
Греење врв:
420℃
Дебелина на материјалот:
1-6mm
Греење ширина:
30-240cm
Број На Производ:
H0044

Со стоката дадена додека купуваат