• Новак
  • -5 %
Десктоп мастило белење тестер машина за тестирање на нивото на мастило decolorization мастило белење тестер на напон 220V

Десктоп мастило белење тестер машина за тестирање на нивото на мастило decolorization мастило белење тестер

DEN 21022.00
DEN 22128.00

Достапност
Достапно за нарачка


Десктоп мастило белење тестер машина за тестирање на нивото на мастило decolorization
мастило белење тестер на напон 220 V
Сликата покажува :
Употреба :
Мастила и печатени прашање, боја кутија отпорност на абење, степен на decolorization тест
Принцип :
Машината преку мерен објект и бела Daolin хартија помеѓу триење да
одредување на отпорност на абење и степенот на decolorization
Главниот технички параметри :
Режим на работа : microcomputer контрола, LCD дисплеј
Тест парче област : големина 100x200mm
Триење на ветер : 21.43.85.106 пати / мин четири датотеки за да изберете од
Триење оптоварување : 2 LB
Триење патување : 57.15 mm линеарна траекторијата
Бројот на поставки : 0-9999 автоматско исклучување
Триење површина : 50x200mm
Машина со големина на : 33x36x46cm
Машина тежина : 20 КГ
Напон : AC напон 220 V 50 60 Hz 2 A
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Спецификацијата

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Вертикална
Број На Модел На:
FL2272
Состојба:
Нови
Режим на работа:
microcomputer контрола, LCD дисплеј
Тест парче област:
100x200mm
Триење брзина:
21.43.85.106 пати / мин четири датотеки за да изберете од
Триење оптоварување:
2LB
Триење патување:
57.15 mm линеарна траекторијата
Бројот на поставки:
0-9999 автоматско исклучување
Триење област:
50x200mm
Машина со големина:
33*36*46cm
Тежина на машина:
20 КГ
Напон:
AC 220V 2A

Со стоката дадена додека купуваат