• Новак
Хидраулични лим shearing машина QC11K-4000mm

Хидраулични лим shearing машина QC11K-4000mm

DEN 999999.99

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Број На Модел На:
QC11K 16*4000
CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Бренд Име:
HARSLE

Со стоката дадена додека купуваат