• Новак
Лепило за означување машина 400 променлива speedslitting машина лепило налепница хартија, машина за напредок машина 220V

Лепило за означување машина 400 променлива speedslitting машина лепило налепница хартија, машина за напредок

DEN 9840.00

Достапност
Достапно за нарачка


Лепило за означување машина 400 променлива speedslitting машина лепило
налепница хартија, машина за напредок машина 220 V
Сликата покажува :
Опис :
Максимална сечење ширина : 400mm
Минимална сечење ширина : 10мм
Ролери брзина : 50-300 r / мин
Напојување : 220 V
Машина тежина : 22kg
Машина со големина на : 510 * 180 * 300мм
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Спецификацијата

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Вертикална
Број На Модел На:
400
Состојба:
Нови
Број На Производ:
FL2273
Максимална сечење ширина:
400mm
Минимална сечење ширина:
10мм
Speed ролери:
50-300 r / мин
моќност:
220v
Тежина на машина:
22KG
Машина со големина:
510 * 180 * 300мм

Со стоката дадена додека купуваат