• Новак
CR1000 висок притисок заеднички железнички инјектор тестер електромагнетни + напон електронска контрола на млазницата детектор 110/220V 1PC

CR1000 висок притисок заеднички железнички инјектор тестер електромагнетни + напон електронска контрола на

DEN 8688.00

Достапност
Достапно за нарачка


CR1000 висок притисок заеднички железнички инјектор тестер електромагнетни + напон
електронска контрола на млазницата детектор 110/220 V 1 PC
Сликата покажува :
CR1000 висок притисок заеднички железнички инјектор тестер на електронски контрола на млазницата
детектор / контролер CRI200
Електромагнетни тип : се користат за откривање Denso, Делфи и на други
електромагнетни заеднички железнички инјектор
Електромагнетни + напон : Во прилог на електромагнетни инјектор,
но, исто така, на Siemens, еднаков притисок инјектор
Опис :
Тип : Piezoelectric + Електромагнетни
Напон : 110 / 220 V
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Спецификацијата

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Хоризонталната
Број На Модел На:
CR1000
Состојба:
Нови
производ numebr:
FL1341

Со стоката дадена додека купуваат