• Новак
1pc 110/220V Микро - течен азот за криопрезервација машина Qu екран спојување опрема + 10L течен азот резервоарот

1pc 110/220V Микро - течен азот за криопрезервација машина Qu екран спојување опрема + 10L течен азот резервоарот

DEN 30816.00

Достапност
Достапно за нарачка


1pc 110/220 V Микро - течен азот за криопрезервација машина Qu екран спојување
опрема + 10 L течен азот резервоарот
Сликата покажува :
Answer : ___________________________ Note :
на машина за користење на времето кога алуминиум легура течен азот резервоарот интерфејс
инсталирани, кога не се во течен азот за резервоарот на оригиналниот пена покрие инсталиран, ако не го покривајте
на течен азот ќе бегаат со цевка тајно.
Опис :
Течен азот капацитет на резервоар : 10 L
Splitter моќност : 50 W
Напојување : 220 V
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест. Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката, ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Спецификацијата

Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
Течен азот за криопрезервација машина
Состојба:
Нови
Тип:
Течен азот за криопрезервација машина
Број На Производ:
FL1184
Течен азот капацитет на резервоар:
10L
splitter моќ:
50W
Напојување:
220v

Со стоката дадена додека купуваат