• Новак
6*30H*0.4*10Degree*60L Волфрам Карбид 2 Флејта Коси Рамен Крајот Мелница / Коси Рамен Крајот Мелници

6*30H*0.4*10Degree*60L Волфрам Карбид 2 Флејта Коси Рамен Крајот Мелница / Коси Рамен Крајот Мелници

DEN 292.80

Достапност
Достапно за нарачка


6*30 H*0.4*10degree*60 L Коси рамен крајот мелници,цпу tools/cnc рутер битови /крај мелници ,за на доградба на Акрилни,МЕДИЈАПАН.ПВЦ.ABS,пластични
1)посебните големина може да се прилагоди според клиентите барања .
2)Обработка карактеристики : font резба, v-каналите, три-димензионални царинење агол, chamfer, v-тип 3 D скулптури,може да се одрази на врвот не е вграден до работ, сечење на работ мазна и проѕирен .
3)Користење алатки : рекламирање гравирање машина, гравирање машина, центри за CNC
Спецификации
1.Долго Cel единствен Исправен Flute Рамен Дното Рутер Битови
2.добро за Mezzo rilievo на роуз дрво и цврсто дрво
3.солидна карбид
4.Големина : 6*30 H*0.4*10degree*60 L

Спецификацијата

Материјал:
Карбид
Вкупна Должина:
60L
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
Jeefoo
Број На Модел На:
GC
Дијаметар:
6
квалитет:
Одлични
Материјал:
карабин
Прецизност:
Висока прецизност
Тип:
Крајот Мелница
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Со стоката дадена додека купуваат