• Новак
  • -13 %
12 компјутери/многу 30 Степен и Висок Квалитет на Машина Ножеви за Ролан Liyu GCC Винил Машина за Сечење Плотер Сечилото Бесплатен Превозот

12 компјутери/многу 30 Степен и Висок Квалитет на Машина Ножеви за Ролан Liyu GCC Винил Машина за Сечење Плотер

DEN 614.00
DEN 705.60

Достапност
Достапно за нарачка


Нож за Ролан Плотер Винил Машина / трговија на Големо Од Фабриката
Опис :
1.Направен во Зацементира Карбид.
2.Висок квалитет и Екстра долг живот.
3. 3 еез од 30° бришачи во една кутија.
4.Компатибилен со Роланд, Насочите, Зајакот(HX) , Redsail(РС) , Yinhe(YH), Ruijie(RJ), итн.
5.Сечилото големина : 23mm±1 (Должина) x 2mm (дијаметар), офсет : 0.25 mm.
Превозот Опис :
1.Испорака : Бесплатна испорака во САД од страна на E-ПАКЕТ. за други курир, можете да изберете во превозот опис.
2.Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена. вклучувајќи викенд.
3.Ние ќе ви испратиме следење на број на вашата registrated e-mail адреса по ставката е поставена.Ве молиме ни e-mail, ако вие не го добивате нашиот e-mail по 3 дена од денот на уплатата испратени.
4.Тоа трае околу 7-15working дена во САД, можете да го направите следење во USUP веб-сајт. ако на другите земји, ве Молиме проверете ги следните препораки :
Земја
Прибл. Превозот Време
Велика БРИТАНИЈА / Европа
20-30 работни дена
Канада / Шпанија / Франција / Западен Евра
25-40 работни дена
Италија / Германија / Русија / Други
25-45 работни дена
5.АКО ви треба објектот под итно, Можете да контактирате со нас за да се добие превозот котација на EMS, DHL, или ТНТ, Тоа трае околу 3-5 работни дена.
ГАРАНЦИЈА /ВРАЌАЊЕ ПОЛИТИКА Опис :
1.Во случај дека враќањето е барање,Можеме да го прифатиме враќање објект во рок од две недели по купувачот добива тоа.
2.Сите се враќа мора да ги содржи оригиналните ставки неоштетени, во ре-saleable состојба, оригинално пакување.
3.Купувачот е одговорен за трошоците за превозот.
4.Ние обезбедуваме 7x24 часа техничка поддршка по E-mail одговор или на интернет поддршка.
Имајте Пријатен Шопинг!

Спецификацијата

Дијаметар:
2mm
Материјал:
Карбид
Вкупна Должина:
23mm
Број На Модел На:
Ролан
Бренд Име:
STCUT
Тип:
сечилото
Обложување:
Никој

Со стоката дадена додека купуваат