• Новак
60 Степен Голема Ролан Ножот За Сечење Плотер Винил Машина Сечилото Игла Нож

60 Степен Голема Ролан Ножот За Сечење Плотер Винил Машина Сечилото Игла Нож

DEN 1728.00

Достапност
Достапно за нарачка


Голема Ролан Нож,Ја Зацементира Карбид Нож,Knifepoint 60 Степен
Технички податоци во прегледот :
- Сечење медиуми до 0.25 mm дебели
- Дијаметар : 2mm (0.08")/Должина : 23mm (0.91") ( сечење дијаметар е 1.5)
- Достапни во 30, 45 и 60 степен, 0.25 mm форумот
- материјал : 89-90%Wc/10-11%Ко
- се стврднува : 91, 5 HRA
- кршење на сила : 4000-4200 N/mm2
- 5pcs по кутија.
Големина на : 60degree

Спецификацијата

Бренд Име:
Jeefoo
Вкупна Должина:
23mm
Број На Модел На:
RO
Материјал:
Карбид
Дијаметар:
2.0 mm
Тип:
Крајот Мелница
Обложување:
Други
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат