• Новак
DCMT070204 ЧАСОТ 4225 10PCS Taegutec Надворешни Вртење Алатки Cermet Одделение Карбид вметнете Струг машина Алатка Tokarnyy вртење insert

DCMT070204 ЧАСОТ 4225 10PCS Taegutec Надворешни Вртење Алатки Cermet Одделение Карбид вметнете Струг машина

DEN 1344.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Обложување:
Специјален третман
Тврдост:
98
Употреба:
внатрешни вртење алатка
Број На Модел На:
DCMT070204-ЧАСОТ 4225
Бренд Име:
SWIS
Материјал:
Cermet

Со стоката дадена додека купуваат