• Новак
  • -14 %
Нови 1pcs 4*6mm ХСС CNC Директно месо тело 4 Флејта Крајот Мелење Мелница Машина Метал Вежба Битови Алатка за Сечење

Нови 1pcs 4*6mm ХСС CNC Директно месо тело 4 Флејта Крајот Мелење Мелница Машина Метал Вежба Битови Алатка

DEN 41.00
DEN 47.52

Достапност
Достапно за нарачка


Нови 1pcs 4*6mm ХСС CNC Директно месо тело 4 Флејта Крајот Мелење Мелница Машина Метал Вежба Битови Алатка за Сечење
Карактеристики 100% Висок квалитет и Сосема нов. Флејта солидна карбид обложени крајот мелници Нова состојба без чипс или употреба, unflawed. Одговараат за : Цврстина на метал за над 30 степени 4 Flute Крајот Мелница Машина Спецификација Материјал : ХСС Употреба : CNC фреза Големини : 4mm; Сечење Дијаметар : 4mm, месо тело со Дијаметар : 6mm; Пакетот Вклучува 1pcs 4mm 4 Флејта Крајот Мелница Машина (Безбедно Спакувани во Меур Торба.)

Спецификацијата

Бренд Име:
Xueliee
Материјал:
High Speed Челик
Тип:
Конвексни Мелница
Број На Модел На:
Мелница Машина Вежба Малку Мелничката Алатка
Дијаметар:
Други
Обложување:
AlTiN
Вкупна Должина:
4*6mm

Со стоката дадена додека купуваат