• Новак
1mm Волфрам челик CNC крајот мелење машина месо тело кол 4mm

1mm Волфрам челик CNC крајот мелење машина месо тело кол 4mm

DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка


13283 Високо Препорачливо
1mm Волфрам челик CNC крајот мелење машина месо тело кол 4mm
Спецификации
Материјал
Волфрам челик
Тежина
10.1 g/pc
Боја
Sliver
Дијаметар
1mm
Месо тело кол
4mm
Крајот должина
3мм
Вкупна должина
50mm
Пакетот вклучува
1pc крајот мелење машина

Спецификацијата

Број На Модел На:
WX012WG1504R
Обложување:
TiCN
Вкупна Должина:
50mm
Бренд Име:
xcan
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Дијаметар:
1mm
Тип:
Крајот Мелница

Со стоката дадена додека купуваат