• Новак
0.25 x 0.25 инчи Долг Нож со Две Flute Директно Рутер Битови

0.25 x 0.25 инчи Долг Нож со Две Flute Директно Рутер Битови

DEN 54.72

Достапност
Достапно за нарачка

Идеален за grooving, rebating и mortising кога се работи на softwoods и hardwoods
Сечилото Големината на Директно Рутер Малку Сет : ~1/4inch x 31/32inch(W*H)
Вкупната Должина на Долг Нож Директно Малку : ~2 9/16inch; Hilt Дијаметар : ~1/4inch
Боја : црвена & сребрена тон; Вкупна тежина : 35g
Ве молиме обрнете внимание на подолу големина пред да нарачате за да се избегне купување на погрешен точка.
Произведени добри стандарди за квалитет за woodworker е големо задоволство.
Специјално обработена ножот за да се обезбеди брзо,остар, прецизно сечење и долготрајни.
Оваа Две Flute Директно Малку е доста добар, како безбеден и долготрајни алатка.
Пакет содржи : 1 x Две Flute Директно Рутер Малку
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат