• Новак
10мм*2-3-4-5мм дебелината 6mm petiole 2 парчиња ХСС-ЛА Т слот за Мелење машина за Обработка на челик Бесплатен превозот

10мм*2-3-4-5мм дебелината 6mm petiole 2 парчиња ХСС-ЛА Т слот за Мелење машина за Обработка на челик Бесплатен

DEN 671.52

Достапност
Достапно за нарачка

10мм*2-3-4-5мм дебелината 6mm petiole 2 парчиња ХСС-ЛА Т слот за Мелење машина за Обработка на челик Бесплатен превозот
Фотографии Листа
Сервис и повратни информации

Спецификацијата

Димензии:
3мм 2 парчиња, 4mm 2 парчиња, 5mm 2 парчиња, 2mm 2 парчиња
Материјал:
High Speed Челик
Тип:
Т-Слот За Мелење Секачи
Број На Модел На:
10-2*3*4*5mm
Дијаметар:
10мм
Обложување:
AlTiN
Вкупна Должина:
6mm petiole
степен:
R0.1

Со стоката дадена додека купуваат