• Новак
6 боја Highlighter маркер 6 пенкала/многу, длето совет, YGB00001

6 боја Highlighter маркер 6 пенкала/многу, длето совет, YGB00001

DEN 250.08

Достапност
Достапно за нарачка


Име на производ : 6 боја Highlighter маркер 6 пенкала/многу, длето совет,
SKU број : YGB00001
Производот Количина : 6 пенкала/многу,
Мастило боја : 6 бои(розова, зелена, портокалова, жолта,виолетова,сина)
Производ Функција : на база на Вода highlighter, марк реченици, супер бои
Превозот напомена : сите на превозот методи може да се следи на веб-сајтови.
Превозот време : Пристигнување време за повеќето земји се за 15~45 дена, во зависност од превозот методи.
Продажбата Услови & Услови
1)ве Молиме контактирајте со продавачот на англиски јазик, ние се извинуваме за непријатностите cuased за вас.
2)Комуникација е важно. Ве молиме контактирајте не за било какви проблеми и решенија. Ние и ветуваме да ви одговори во рок од 24 деловни часа.
3) Работно време : 09 : 00-18 : 00 , GMT+8,Хонгконг време. Од понеделник до сабота.
Плаќање Услови & Услови
1)Продавачот ја прифаќа плаќање обезбедени само од Ali Express Зачувам.Ви благодариме!
Превозот/Поштенски Услови & Услови
1)Производи купен од страна на клиентот ќе бидат испратени до клиентот од магацин во Кина во рок од 7 работни дена, по уплатата се плаќа на продавачот страна.
2) Продавачот НЕМА да се одржи responsibilty за било каква загуба или штета по објавувањето производи.
3)Продавачот НЕ е одговорен за плаќање на царински давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цена на производот или на превозот обвиненија.
4)Превозот време : Повеќето земји се за 15~45 дена, во зависност од превозот методи.
Враќање & Замена Услови & Услови
1)Купувачот може да го врати производот во оригиналната пакет рок од 7 дена по приемот на тоа, ако купувачот не е среќен со неа.Продавачот ќе наплата тебе или испратите замена во рок од 5 работни дена, по производ е примен од страна на продавачот.
2)Продавачот не е одговорен за поштенски за враќање на производи.
3)ве Молам, ве молиме контактирајте со нас да го реши проблемот ако производот има каков било квалитет прашање пред да ја напуштат повратни информации или датотека спор.

Спецификацијата

Тип:
highlighter
Пакување:
Сет
Dual-страна Пишување:
No
Квантитет На Пакет:
6 Бои/Кутија
Број На Модел На:
6261
Големина:
Normal
Четка Совет:
Вертикален
Erasable Или Не:
No
Мулти Обоени:
Yes
Употреба:
Промотивни Маркери & Highlighters

Со стоката дадена додека купуваат