• Новак
  • -5 %
Дома Одвлажнување Воздухот Фен MD-16E Интелигентните Електрични Воздухот го исклучите Сушење Сува Облека Компатибилен Домашен Бања канцеларија 1pc

Дома Одвлажнување Воздухот Фен MD-16E Интелигентните Електрични Воздухот го исклучите Сушење Сува Облека Компатибилен

DEN 7706.00
DEN 8112.00

Достапност
Достапно за нарачка


Дома Одвлажнување Воздухот Фен MD-16 E Интелигентните Електрични Воздухот го исклучите Сушење Сува Облека Компатибилен Домашен Бања канцеларија 1pc
Сликата покажува :
Опис : Име на Производ : апарати за Домаќинство одвлажнување Модел : MD-16 E Напон : 220v / 50hz Номинална моќност : 210 W Максимална дневна dehumidification капацитет : 23 L / D резервоарот за Вода капацитет : 1400 ML дадената област : 10-80 квадратни метри Ладилни : R134 A / 155g Влажност на вредноста опсег : RH40-80% Dehumidification капацитет : 0.22 kg / h Тежина : 10.4 kg Големина : 485 * 280 * 170mm Автоматски се одмрзне функција : Да Негативни јони прочистување : Да Правец на ветер прилагодување на : високи и ниски две брзини со англискиот јазик прирачник : НИКОЈ
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Спецификацијата

боја:
220v
Бренд Име:
LZHZXY
Напон (V):
220v
Функција:
Отстранлив Резервоарот За Вода,Автоматски Се Одмрзне
сертификација:
CE
Капацитет на Резервоар за вода (l):
Dehumidification Волумен:
На 1,1 L/h-3L/h
Примена:
>60㎡
Капацитет (pints / 24 часа):
23L / D
Покриеност (sq. ft.):
10-80 м ^ 2
Димензии (L x W x H (Инчи):
485 * 280 * 170mm
Број На Модел На:
MD-16E
Моќност (W):
210W
Тип:
Домаќинство одвлажнување
Име на производ:
Домаќинство одвлажнување
Модел:
MD-16E
Напон:
220V (50Hz)
Номинална моќност:
210W
Тежина:
10.4kg
Капацитет на резервоар за вода:
1400ML
Ладилни:
R134A / 155g
Dehumidification капацитет:
0.22 kg / h
Влажност на вредноста опсег:
RH40-80%
Број На Производ:
GL0440

Со стоката дадена додека купуваат