• Новак
  • -9 %
Љубов Плик Бонбони Боја Smple Кафена Хартија Плик Пост Картичка Kraft Плик Воздухопловната 20pcs/многу Мешана Боја љубовно Писмо Забулвам

Љубов Плик Бонбони Боја Smple Кафена Хартија Плик Пост Картичка Kraft Плик Воздухопловната 20pcs/многу Мешана

DEN 420.00
DEN 460.80

Достапност
Достапно за нарачка


Љубов Плик Бонбони Боја Smple Кафена Хартија Плик Пост Картичка Kraft Плик Воздухопловната 20pcs/многу Мешана Боја љубовно Писмо Забулвам
Материјал :
Хартија
Димензии : 175*11mm
Боја :
бои во слика.
Количина :
20pcs мешана боја
Точка Бр.
FSH117
Бренд
Доброто
Pls љубезно се напомене дека ние ќе го испрати на боја по случаен избор, ако не ви се допаѓа било која боја pls љубезно ни остави msg, ние ќе ви испратиме боја како што сака. Ви благодариме.
Внимание Ве Молам ! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Експрес веб-сајт
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Услови за Продажба
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Само треба на слики и примероци.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот

Спецификацијата

Тип:
Паричникот Плик
Големина:
17.5*11cm
Материјал:
Kraft
Употреба:
подарок плик
Бренд Име:
ruixiang
Број На Модел На:
Љубов Hasp Плик
боја:
Боја како фото
дизајн:
Љубов Hasp Плик
Големина:
17.5*11cm
Материјал:
Хартија
Тежина:
10gsets
КОЛИЧИНА:
20pcs
Функција:
Бизнис План/Подарок Забулвам

Со стоката дадена додека купуваат