• Новак
  • -40 %
Топло Мачка Облека Зима Милениче Облека за Мачки Мода Облека Палта Мека Џемпер Качулка Зајакот Животни Пролет Милениче Материјали 1b40

Топло Мачка Облека Зима Милениче Облека за Мачки Мода Облека Палта Мека Џемпер Качулка Зајакот Животни Пролет

DEN 143.00
DEN 238.08

Достапност
Достапно за нарачка


Топло Мачка Облека Зима Милениче Облека за Мачки Мода Облека Палта Мека Џемпер Качулка Зајакот Животни Пролет Милениче Материјали
Answer : ___________________________ Note :
Може да има 2-3 cm грешка предизвика рачни мерења .
Нешто што би сакале :
Надградба Услуга
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.Ќе примите објектот треба да се преземат 15-45 работа дена(Бразил е 50-60 дена). Ако не сте добиле вашата пратка , ве молиме контактирајте со нас . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
2. Наш основен превозот е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, еден нарачки над 5dollars ќе испрати Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Кина Пост Обичен Мал Пакет плус Следење на информации не е достапна.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Следење на информации е достапна.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш befoere ќе ни даде неутрален или негативен фидбек.( 1-2 дена за да ви даде разумен задоволство со решение )
2.Ако ви се допаѓа овој производ, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Прашање : јас не сум сигурен за големината ?
Одговор : не грижете се,ве молиме кажете ни за големината на вашето куче , ние ќе укажуваат на тоа големината за вас !
Прашање : Кога ќе го испрати мојата цел ?
Одговор : Ние обично испратите вашата нарачка од 2 до 5 дена.
Прашање : Ќе ве молам ниска вредност на мојот парцела ?
Одговор : Да,Ние обично го прават ова.
Прашање : Кога времето е крај и јас не се добие мојата парцела,Што треба да направам ?
Одговор : ни Испратите порака да се прошири на заштита за вас.
Прашање : Кога јас се колет,објектот е скршен или има и други проблеми.Што треба да направам ?
Одговор : ве Молиме контактирајте со нас што е можно побрзо и 1-2 дена подоцна, за да ви даде разумен задоволство со решение.

Спецификацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип:
Мачки
Тип На Објект:
Палта & Јакни
Стил:
Моден
Шема:
Цврста
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
IDEPET
Материјал:
Мека крпа
Големина:
Perfect for Small dog/cat
Дебелина:
средна дебелина
Функција:
Топло / Нов Дизајн
Чистење метод:
Рака мие / Машина за миење

Со стоката дадена додека купуваат