• Новак
3 различни големина 1.50 , 1.20 и 1.00 жолта целна одбор за различни нивоа на Стрелец воздушен пиштол или снимањето slingshot

3 различни големина 1.50 , 1.20 и 1.00 жолта целна одбор за различни нивоа на Стрелец воздушен пиштол или снимањето

DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка


3 различни големина 1.50 ", 1.20" и 1.00 "жолта целна одбор за различни нивоа на Стрелец воздушен пиштол или снимањето slingshot

Спецификацијата

Број На Модел На:
2018012650
Бренд Име:
yezlieying

Со стоката дадена додека купуваат