• Новак
Funpowerland Електро Зелено & Red Dot Комбо со притисок switch Ласерски Поглед на Опфатот

Funpowerland Електро Зелено & Red Dot Комбо со притисок switch Ласерски Поглед на Опфатот

DEN 3825.60

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификации :
• Моќност : 1 X
• Obj.бленда : 33mm
• Полето о.V. : [email protected]
• Излез : 1mw
• Батерија : 1x CR2032
• Тежина : 280g
• Домување Големина : 82mm x 66mm
Функција :
• Reticle seletor
• Switch & Интензитет контрола
Производи боја :
• Мат Црна
Гаранција :
• 1 Година Фабриката гаранција
Пакување листа :
• 1x Електро Зелено & Red Dot Поглед
• 1x Црвени Ласерски Поглед
• 1x Упатство
• 1x Cleanroom Wiper
• 2x Ален Клучеви
Пакет информации :
• Количина : 28pcs /картон
• Н W : 8kg
• G. W : 12kg
• Картон Големина : 37x37x18cm

Спецификацијата

Тип:
Пушка
Функција:
Red Dot
Број На Модел На:
FPL-HDR33B

Со стоката дадена додека купуваат