• Новак
  • -19 %
Комбинација Пушка Опсег 4 Предмети 2.5-10X26 пушка опсег мини црвена точка обемот QD 30-35mm обемот планината 21.2 mm Железнички HS1-0345

Комбинација Пушка Опсег 4 Предмети 2.5-10X26 пушка опсег мини црвена точка обемот QD 30-35mm обемот планината

DEN 5202.00
DEN 6421.92

Достапност
Достапно за нарачка

5 м-р
Quiescent Тековната 1А
HS22-0243 21.3 м-р
Оперативен струја(high-светлина) 3. Во спротивно вашата цел ќе биде откажана автоматски со Aliexpress и неплатени извештај ќе бидат испратени до вас од страна на Aliexpress.2 MM
Монтажа Styie Screw Briquetting начин
Ooperation температура спектар 1-20~+60(ќе има промена на батеријата)
Температура на чување спектар 1-20~+60(ќе има промена на батеријата)
2-20~+75 (без батерија )
Монтажа Styie Завртка,Briquetting начин
Батеријата CR2032(225m AH)
На животниот Век на батеријата Високо-светлина : 50 часа,Ниски-светлина : 500 часа
Напојување 3 V
Оперативен струја(низок-светлина) 0.2 mm
Стегање начин QD расклопување
ПРЕВОЗОТ
· Се должи на превозот Правила : СИТЕ Батерии Ќе Бидат Отстранети пред Превозот.4
Излез Ученик Дијаметар : 10-2.
· Тоа е брз и лесен за обработка на трансакцијата.
· И двете E-пакет и Стандарден Меѓународен Превозот услуга е време на испорака ќе биде приближно 7-15 работни дена. (Ние испрати страна на меѓународните парцела, на оданочување ретко се случило во некои земји.5-10 X26
Рефлекс Призмата Слој : Multilayer Широкопојасен Транспарентен Филм
Целокупната Светлина Пренос : >85%
Паралаксата :
Паралаксата Корекција : 100 M
Поле Агол : 8-2.20
Кликнете Вредност : 1/4"
Фокусирајќи Опсег : 5-бесконечност
Вредноста Тип : Надвор Прилагодите
Спирала На Ветер : Насока На Стрелките На Часовникот
E/W Прилагодување На Опсегот : ±30-±40
Reticle : Мили-Dot
Осветлени Reticle : Црвена/Зелена ,6 нивоа на осветленост
Отпор : 3. Повратни информации.)
· Ние не се одговорни за каква било царинска оданочување ако работен во некои земји. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга.4 mm
Центар висина 38mm
Тежина 295g
Влијание 800 G Десет илјади пати
Дијаметар 30мм~35mm
Железнички 21.
· Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добивањето проверена плаќање и покажа "Заврши" статус.2 mm picatinny железнички со обемот прстен
обемот прстен : 25.5
Reticle Стил Единствена точка
Точка Големина 2 MOA
Паралаксата 1. Но, ако Кина Пост Воздух Пошта е прифатливо за вас (Пристигнување време : 15-50 работни дена), ние ќе се користат на овој начин. Пред да плаќаат, ве молиме бидете сигурни дека на адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.5 KG
Заврши & Слој : Anodic Оксидација
Боја : Црна Мат
Текстура на Материјал : Алуминиум Легура
Цевка со Дијаметар : 30мм
Означување : Според demend на клиентот
Должина*Висина*Ширина : 290mm*60mm*75mm
Тежина : 523g
Операција Температура Опсег : -30℃~ +50℃
Температура На Чување Опсег : -50℃~ +70℃
Монтажа Styie : Picatinny железнички
Батерија : CR2032
На животниот Век на батеријата : 3000/ 4 ниво
Напојување : 3 V
HS2-0078 Мини Црвена Точка Опсегот
Зголемување 1x
Рефлекс Призмата Слој Црвена
Целокупната Светлина Пренос 85%
Цел Леќа Дијаметар 22 X16.
· Сите предмети ќе биде предаден на купувачот е означена адресата САМО.
· Ако ви треба повеќе време, ве молиме да ни кажете на вашите очекуваното време за вашата исплата.5-10 X26 пушка опсег мини црвена точка обемот QD 30-35mm обемот планината 21. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот.
Комбинација Пушка Опсег 4 Предмети 2. (Примање на време може да биде нестабилна, поради царинење на времето во различни земји.4 mm-30мм
HS24-0164 QD 30-35mm обемот планината Оваа pls се земе предвид боја , или црн тен
ако не, испрати по случаен избор
Главен Материјал 6061 алуминиум
Заврши & Слој Anodic оксидација
Боја Црна
Должина 180mm
Ширина 44.) HS1-025 3 Пушка Опсег
Зголемување : 2.6 mm
Растојание на Излез Ученик : 2.
· Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.

Спецификацијата

боја:
Црна
Бренд Име:
canis latrans
Број На Модел На:
HS1-0345
Функција:
Леќа
Тип:
Пушка

Со стоката дадена додека купуваат