• Новак
  • -18 %
Тактички 3MOA 1X Мини Црвена точка Обемот Поглед Лов Опсегот За Вистински Лов HS2-0117

Тактички 3MOA 1X Мини Црвена точка Обемот Поглед Лов Опсегот За Вистински Лов HS2-0117

DEN 1840.00
DEN 2244.00

Достапност
Достапно за нарачка


На трајни, машински алуминиумски домување обезбедува единица ќе му се спротивстават на она што ќе се фрли во него.
· Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Во спротивно вашата цел ќе биде откажана автоматски со Aliexpress и неплатени извештај ќе бидат испратени до вас од страна на Aliexpress.)
· Оваа испорака аранжман исклучува нашите Јавни Празник.
· Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА, САД, Австралија, од страна на E-пакет услуга, други земји ќе брод од страна на Standard International Shipping (DHL&ЕМС).
Се ВРАЌА
· Се враќа се дозволени, ако не сте задоволни со купувањето и мора да се иницира од страна на купувачот во рок од 10 дена по приемот на пратката.
· Овие системи за електронска пошта се знае дека повремено ги блокирате дојдовните пораки од Aliexpress или Aliexpress продавачи. Нашите врвни-оптоварување систем го прави промена на CR 1632 батеријата брзо и се намалува потребата да се отстрани глетката кога вклучување на извор на енергија.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
· Ние работиме 5 дена (Понеделник до ПЕТОК во 8 : 30 AM - 6 : 00 PM EST) неделно. Пет ѕвездички систем кој Aliexpress исто така е важно да го продолжи успехот на нашиот бизнис. 3 MOA точка промовира брза целна стекнување, обезбедувајќи прецизно точка на целта—да снимки долу опсег и за цел брзо.
ПЛАЌАЊЕ
· Сите плаќања што треба да се заврши во рок од 20 дена по наддавање. Ве молиме да ни испратите порака преку Aliexpress и кажете ни како можеме да заработи вашето задоволство!
· Ве молиме љубезно забелешка знаете дека вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Aliexpress се исклучително важни за нас. Флеш 1 MOA windage и височина прилагодувања се супер елегантен и да се направи sighting во бриз. (Примање на време може да биде нестабилна, поради царинење на времето во различни земји. Но, ако Кина Пост Воздух Пошта е прифатливо за вас (Пристигнување време : 15-50 работни дена), ние ќе се користат на овој начин.
ПОВРАТНИ информации
· Ние се стремиме за секое купување да се пет-ѕвезда оценет еден. Feedback форумот не е место за да ни остави порака. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот.)
ПРЕВОЗОТ
· Се должи на превозот Правила : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети пред Превозот.
· Сите предмети ќе биде предаден на купувачот е означена адресата САМО. Ве молиме кажете ни како можеме да го направиме твое пет-ѕвезда оценет еден премногу!
· Наша цел е да се направи секој клиент 100% задоволни со нивниот редослед. Купувачот мора да ги плати се врати превозот. Објектите се отстранат од нивните 'блистер-pack" display пакување не се враќа.

Спецификацијата

Бренд Име:
canis latrans
Број На Модел На:
HS2-0117
Тип:
Пушка
Функција:
Red Dot

Со стоката дадена додека купуваат