• Новак
ФДУ 5mw 532nm воена водоотпорен IEC IPX8 зелени ласерски со цел глетка за пушка пушки

ФДУ 5mw 532nm воена водоотпорен IEC IPX8 зелени ласерски со цел глетка за пушка пушки

DEN 3744.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификации :
Предност & Feature
- Железнички монтирани еден ласерски поглед за пиштол
- Најсветлиот зелен ласер е дозволено од страна на висока не повеќе од 5m W врв, 532nm, Класа 3а, ФДУ стандард
- Брзо-одвои железнички менгеме со адаптери за било пиштоли со додаток железнички
- Ambidextrous контрола на табови овозможи на корисникот да веднаш да го активирате и деактивирате ласерска
- Три часа, постојано да се кандидира време
- Windage и прилагодлива Височина од страна на Ален клуч
- Отпорен на вода, шок доказ, прашина доказ
- Осумнаесет месеци гарантен период
Испорака групи :
Ласерски поглед x1
Далечински притисок switch x1
25.4 обемот планината x1
Прирачник за корисникот x1
Испорака :
- Нашите производи ќе бидат испорачани во рок од 5 работни дена по извршената уплата направени.
- Ние можеме да брод од DHL/Федекс.
-Искрено падна жал за сите несреќи, одложувања или други проблеми предизвикани од страна на шпедитерот во некои случаи.
Ве молиме да ни ги прости дека ние не би можеле да сноси одговорност за било каква несигурност од нив.
Информациите на компанијата :
Dandong Xunlei Technology Co., Ltd.
Се наоѓа во Кина е најголемиот граничен град - Dandong. Тоа беше основана во 2008 година и ги опфаќа и површина од повеќе од 4.000 квадратни метри.
Главните производи вклучуваат ласерски поглед, ласерски илуминатор, ласерски designator и тактички светлина која се опремени на светлината оружје
со 365nm~1550nm, како и различни стандарди тактички шини.Производи се широко се користи во Кина јавна безбедност, посебно полицијата,
вооружени полицијата, PLA специјални сили, итн. Во меѓувреме, тие се главно извезува во Европа, сад. Блискиот Исток, Југ
Африка и така натаму.

Спецификацијата

Број На Модел На:
LS-L5-G
Бренд Име:
LASERSPEED
Тип:
Ласерски Поглед
Излезна Моќност:
1-5mW
Фитинг Упатство:
Пушка дека има стандарден picatinny стил железнички
Функција:
Еден ласерски поглед
Пакување:
Црна Неутрален Кутија
Гаранција:
Една година гаранција од нашата продавница
Пакет содржина:
Ласерски x1, Притисок switch x1, Обемот планината, прирачник за Корисникот x1
OEM/ODM:
на располагање

Со стоката дадена додека купуваат