• Новак
Тактички ST 6-24x50AOE Пушка Опсег За Лов на Снимање Со Леќа Капа PP1-0356

Тактички ST 6-24x50AOE Пушка Опсег За Лов на Снимање Со Леќа Капа PP1-0356

DEN 2546.88

Достапност
Достапно за нарачка


Тактички ST 6-24x50 AOE Пушка Опсег За Лов на Снимање Со Леќа Капа PP1-0356
Објектот спецификите Modle : 6-24 X50 AOL Тип : Пушка Боја : Црна Функција : Леќа Моќност : 6-24x Цел дијаметар : 50mm Должина : 406mm(Со леќа капа 481) Нето Тежина : 682g Цевка патека : 25.4 mm Слој Филм : Широк бенд анти-одраз зелена филм Око олеснување : 70mm Светлина : Нема Крстот metirial : Очила со Фокус на владата : Цел фокус Водоотпорен : Да Quakeproof : Да Fogproof : Да Азот надува : Да се Регулира режим : се Врти за заклучување Кликнете вредност : 1/4 MOA
(Внимание : Сите наши објекти не се обезбеди батерии,тоа е само за референца, ви благодарам!)
Повеќе тактички предмети во
Превозот : се Должи на превозот Прописи : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети во Пред Испораката. Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добиени проверена плаќање и покажа "Заврши" статус. Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА,САД,Австралија, од страна на E-пакет на услуги. Други земји ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или Стандард Int'l Превозот(DHL&ЕМС). E-пакет услуги(7~15working дена);Стандардни Int'l Превозот услуга. (7-15 работни дена) (примање на време може да се разликува поради клиентите царинење на времето во различни земји). Ние не сме одговорни за било обичај оданочување, доколку е применливо во некоја земја.(Ние испрати страна на меѓународните парцела, на оданочување ретко се случило во некои земји) Овој испорака аранжманот е со исклучок на нашите Јавни Празник. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Се враќа : Пријави се дозволени, Ако не сте задоволни со купувањето и мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 30 дена од датумот на породување. Со цел да се квалификува за враќање на парите, вашиот врати стока мора да биде во оригинал неотворена нане состојба, како што е предаден, со сите пакување, прирачници и документација непроменети и непроменета. Предмети отстранети од нивните 'блистер-pack" display пакување не се враќа. Купувачот мора да плати за враќање превозот. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте usdirectly на Aliexpress или e-mail за мене : [email protected] com Нашите деловни време : Пон. за Пет. 8 : 30 AM-6 : 00 PM EST) Сите пораката ќе се одговори во еден ден, со исклучок на државни Празници. Повратни информации : ве Молиме оставете ни пет ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Нашата цел е да се направи секој клиент 100% задоволни со нивниот редослед. Кога ќе примите вашата нарачка потрае една минута за да ни остави позитивен фидбек . Ве молиме не, едноставно го напушти неутрален/негативна повратна информација ако сте имале проблем со некој објект. Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас пред да замине на повратни информации. Ве молиме пратете ни порака и кажете ни како можеме да заработи вашето задоволство.

Спецификацијата

Бренд Име:
canis latrans
Функција:
Леќа
Тип:
Пушка
Број На Модел На:
PP1-0356
моќност:
6-24x
Цел Дијаметар:
50mm
Должина:
406mm(With lens cap 481)
Цевка пат:
25.4 mm
слој филм:
Широк бенд анти-одраз зелена филм
Око Олеснување:
70MM
светлина:
No
Крстот metirial:
очила
Фокусирајќи се на чекање:
Цел Фокус
Кликнете Вредност:
1/4MOA

Со стоката дадена додека купуваат