• Новак
  • -18 %
26x52 Преносни Рачен Monocular Telescopio Оптички Со Зелена Филм Слој Отворено забележување на т.н Опсегот HD Телескоп

26x52 Преносни Рачен Monocular Telescopio Оптички Со Зелена Филм Слој Отворено забележување на т.н Опсегот

DEN 660.00
DEN 804.48

Достапност
Достапно за нарачка


26x52 Преносни Рачен Monocular Telescopio Оптички Со Зелена Филм Слој Отворено забележување на т.н " Опсегот HD Телескоп
Опис На Производот
Главни карактеристики :
Рачни и високо-моќ. Јасна визија. Цел леќа широкопојасен зелена филм слој.
забелешка:
Ноќно Применуваат на слаба светлина ноќ визија.
Употреба :
патување, отворено спорт, види играта, шоу, се изврши, да се види на птици, види диви животни, кампување, mountaineering, авантура, снимањето, стрелаштво, риболов, набљудување на терен, да уживаат во сценографијата и така натаму
Додатоци:
1 X Monocular, 1 X Кутија, 1x леќа крпа,1xsoft торба

Спецификацијата

Број На Модел На:
26X52 03
Тип:
Monocular
Бренд Име:
Ledarnell

Со стоката дадена додека купуваат