• Новак
Нови Пристигнување 6-25x56SFF Страна Foucs Пушка Опсег Ловец Опсегот За Надворешна Спорт Употреба PP1-0202

Нови Пристигнување 6-25x56SFF Страна Foucs Пушка Опсег Ловец Опсегот За Надворешна Спорт Употреба PP1-0202

DEN 8670.72

Достапност
Достапно за нарачка


Нови Пристигнување 6-25x56 SFF Страна Foucs Пушка Опсег Ловец Опсегот За Надворешна Спорт Употреба PP1-0202 6-25x56 SFF страна foucs пушка опсег Функција : * Зголемување : 6x-25x * Цел дијаметар : 56mm * Окуларна леќа дијаметар : 34mm * Окуларна должина : 55.8 мм * Поле на Гледање ([email protected]) : 18.8-4.9 * Ф О V. агол : 3.6°-0.95° * Излезете ученик : 8.5-2.1 мм * Фокус опсег : 10-∞ * Премачкување : зелена мулти обложени * Број на леќа : 12 * Планината должина : 168mm * Фокус тип : страна фокус * Паралаксата : ±0.125 * Око олеснување : 4.2-3.3 инчи * Тип на reticle : црвена /зелена мили-dot осветлени * Mian тело со дијаметар : 1.18 инчи * Диоптрија надомест : -3 +2 * Windage движење опсег : 25 * Кота движење опсег : 25 * MOA/кликнете : 0.125 * Должина : 402mm * Тежина : 720g
(Внимание : Сите наши објекти не се обезбеди батерии,тоа е само за референца, ви благодарам!)
Повеќе тактички предмети во
Превозот : се Должи на превозот Прописи : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети во Пред Испораката. Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добиени проверена плаќање и покажа "Заврши" статус. Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА,САД,Австралија, од страна на E-пакет на услуги. Други земји ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или Стандард Int'l Превозот(DHL&ЕМС). E-пакет услуги(7~15working дена);Стандардни Int'l Превозот услуга. (7-15 работни дена) (примање на време може да се разликува поради клиентите царинење на времето во различни земји). Ние не сме одговорни за било обичај оданочување, доколку е применливо во некоја земја.(Ние испрати страна на меѓународните парцела, на оданочување ретко се случило во некои земји) Овој испорака аранжманот е со исклучок на нашите Јавни Празник. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Се враќа : Пријави се дозволени, Ако не сте задоволни со купувањето и мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 30 дена од датумот на породување. Со цел да се квалификува за враќање на парите, вашиот врати стока мора да биде во оригинал неотворена нане состојба, како што е предаден, со сите пакување, прирачници и документација непроменети и непроменета. Предмети отстранети од нивните 'блистер-pack" display пакување не се враќа. Купувачот мора да плати за враќање превозот. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте usdirectly на Aliexpress или e-mail за мене : [email protected] com Нашите деловни време : Пон. за Пет. 8 : 30 AM-6 : 00 PM EST) Сите пораката ќе се одговори во еден ден, со исклучок на државни Празници. Повратни информации : ве Молиме оставете ни пет ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Нашата цел е да се направи секој клиент 100% задоволни со нивниот редослед. Кога ќе примите вашата нарачка потрае една минута за да ни остави позитивен фидбек . Ве молиме не, едноставно го напушти неутрален/негативна повратна информација ако сте имале проблем со некој објект. Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас пред да замине на повратни информации. Ве молиме пратете ни порака и кажете ни како можеме да заработи вашето задоволство.

Спецификацијата

Бренд Име:
canis latrans
Функција:
Леќа
Тип:
Пушка
Број На Модел На:
PP1-0202
Magnificaiton:
6-25X
Цел дијаметар(mm):
56
Цевка со дијаметар:
30мм

Со стоката дадена додека купуваат