• Новак
  • -49 %
Предните врати остатокот џеб пиштол прашка пиштол рек маскирна виси торба за во автомобил пушка футроли Пушка ги Собереш Камион Пиштол Прашка

Предните врати остатокот џеб пиштол прашка пиштол рек маскирна виси торба за во автомобил пушка футроли Пушка

DEN 766.00
DEN 1502.40

Достапност
Достапно за нарачка


Предните врати остатокот џеб пиштол прашка пиштол рек маскирна виси торба за во автомобил пушка футроли Пушка ги Собереш Камион Пиштол Прашка
Функција : Столче Назад Пушка Пушка Носителот Вектор Пиштол Носителот Држи 3 Пиштоли
Eally лесно да се инсталира, само висат околу потпирачи за глава.
Исто така, може да содржи и до 3 пиштоли или ловечки пушки.
Ние дизајн на решетката со лизгава не-материјал во внатрешноста за поголема безбедност при вршењето на пушки или пушки.
Решетката пиштол го задржува пиштоли безбедно и сигурно, и лесно може да се сфати и секогаш кога ќе сакате.
Можете лесно може да се наведнуваат на рек пиштол кога сакате да се сместите.
Тоа не презема многу на место, па можете да се сместите во вашата кутија за ракавици.
Нема потреба за било која алатка да се инсталира на рек пиштол во вашиот автомобил.
Ткаенини : 600 D Оксфорд ткаенина водоотпорен материјал
Големина : 52 * 18cm
Боја : Воено Зелена, Црна, Тен
Нето тежина : 0.35 килограми / PC
Пакување : ПП торба
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Спецификацијата

Број На Модел На:
Ноќни Пиштол Holster
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Материјал:
Најлон
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра

Со стоката дадена додека купуваат