• Новак
2017 Топла продаде свитлива нерѓосувачки челик електрична инвалидска количка со литиум батерија

2017 Топла продаде свитлива нерѓосувачки челик електрична инвалидска количка со литиум батерија

DEN 26880.00

Достапност
Достапно за нарачка

Опис на производот големина 97*67*96cm седиште висина/ширина 52cm/41cm моторни 24 V/250 W максимална брзина 6km/h батеријата 24 V20 AH капацитет 100kg Качување способност 20° Надополнување на километражата 20km Предните тркала 8 инчен Задните тркала од 16 инчи Детални Слики Пакување&Испорака
Пакување Детали : 74*42*76 CM
Испорака Детали за : рамките 7days по испорака Нашата компанија во Нашата компанија, Шенжен Xinbon Количка Co.,Ltd. е производителот на електрична инвалидска количка, рачна количка, стари електричен скутер, Oxygenerator, вокер, одење стап,bedpan количка,количка моторни и така натаму. Имаме високо ниво стандард во инвалидска количка производство на технологија. Ние сме многу среќни да се воспостави деловни односи со вас.Нетрпение очекувам да вашиот влез Тврдења на Нашите услуги
1) Откако на вашиот не доби вашата стока.
2) Откако примените стоки беа лоши или оштетени.
3) Откако на вашиот odered стоки не се испорачани на време.
Pls.контактирајте со нас веднаш штом ќе се реши тоа за вашата наскоро.Добредојдовте на вашата посета на нашата компанија со нетрпение очекувам да соработуваат со вашите долгорочни бизнис пријателство.
Pls. се напомене дека цената во нашиот веб-сајт е само референтната цена и вистински предмет на нашата конечна comfirmation!
Никакви проблеми, барања и сугестии, ве молиме контактирајте со нас.
Една година гаранција
Од денот на купувањето, нашата компанија нуди поправка и замена на оригиналните купувачот.
Вклучувајќи :
Контролор и оперативни рачка
Главната рамка додатоци собрание
литиум батерија
Пластични делови За нас
1.Повеќе цел , повеќе попуст , конкурентна цена!
2.Добредојдовте да контактирате со нас за да добиете подобра цена !
3.Добра услуга, брза испорака, и ние сме во вредност се верува.
4.Ние можеме да гарантираме дека ќе бидат задоволни со нашите производи.
5.Ние се третираат клиенти, како пријатели и да ви понуди значителна услуга. Информации За Контакт

Спецификацијата

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
TOUSDA
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
5213

Со стоката дадена додека купуваат