• Новак
  • -40 %
Врвен Квалитет на Професионални Образ 6 Бои Шминка Печени Руменило Bronzer Blusher Со Четка од Focallure

Врвен Квалитет на Професионални Образ 6 Бои Шминка Печени Руменило Bronzer Blusher Со Четка од Focallure

DEN 198.00
DEN 330.72

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики : - Ултра луксузен, свилен прав - Минерални масла и paraben-free формулација - печење технологија создава мека, крем прав Како да Користите Стигнале Печени во Прав со Четка, се применува и мешавина од јаболка на вашите образи, нагоре кон косата. Состојки : Мика, Talc, Dimethicone, Глицерил Ethylhexanoate/Стеарат/Adipate, Магнезиум Алуминиум Силикат, Phenoxyethanol, Натриум Dehydroacetate, Cetearyl Ethylhexanoate, Isopropyl Mirystate, Octyldodecyl Stearyl Стеарат, Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Simmondsia Chinensis (Јојоба) Семе на Нафта, Tocopheryl Ацетат, Retynyl Palmitate, BHT, Zea Mays (Пченка) Скроб, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Sorbitan Стеарат, Polysorbate 20, Камелија Sinensis Leaf Екстракт, Centella Asiatica Leaf Екстракт, Lauroyl Лизин, Титаниум Диоксид (ИД 77891), Оксиди на железо (ИД 77491, CI 77492, CI 77499), Хром Оксид Зелените (ИД 77288), Црвена 7 Езерото ИД 15850). Детали : Focallure L Печени Руменило Тежина : 7.5 g Големина : 4.7*1.7 cm(D*H) Хигиена дозвола : ГД.FDA29-XK-3139 Производ дозвола : XK16-108 8222 Администрирање критериум : QB/T1976-2004 година
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот нов следење на број.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира.

Спецификацијата

Тип:
Blusher
Состојка:
Минерални
Количина:
1pcs
Бренд Име:
FOCALLURE
Корист:
Долго-траен,Природни,и на Другите,Лесно да се Носат,Чувствителен
НЕТО-WT.:
7.5 g
Број На Модел На:
FA17
Големина:
Full Size

Со стоката дадена додека купуваат