• Новак
  • -11 %
Година Нови Печатење Washi Лента За Статистика Лепило Scrapbooking Алатки Kawaii Декоративни Одличен Божиќ Симпатична Занает Подарок Ноќ

Година Нови Печатење Washi Лента За Статистика Лепило Scrapbooking Алатки Kawaii Декоративни Одличен Божиќ

DEN 51.00
DEN 57.12

Достапност
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[custom]-[30125] ГОЛЕМА ПОДДРШКА ИЗВЕСТУВАЊЕ
Почитувани Купувачи
За подобри услуги на клиентите и побрзо превозот метод ако сакате да се купи повеќе од 1 парче мала стока, имаме предвидено од вредност за испорака метод за вас!
Како на пример, 10 компјутери washi лента само чини околу $1 превозот надомест!
Ве молиме проверете ја вашата нарачка и многу укажуваат на тоа што може да ги ред со Кина, Воздухот Пост-Mail или други изразат компанија која што може да обезбеди следење на услуга и побрзо време на испорака!
[xlmodel]-[производи]-[28537]
[xlmodel]-[производи]-[28537]
[xlmodel]-[производи]-[28537]
[xlmodel]-[производи]-[28537] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[28574]
[xlmodel]-[custom]-[28574]
[xlmodel]-[custom]-[8888] ОПИС на ПРОИЗВОДОТ
Печатење во боја Washi Лента : 1,5 см ширина * 10m должина.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[28536]
[xlmodel]-[custom]-[28536] ПОВРАТНИ информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде 5% ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не се задоволни нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка . Ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас.
[xlmodel]-[custom]-[28871] ПРЕВОЗОТ МЕТОД ВОВЕД
Нашата работа листата како што е подолу , што гарантира на нашите клиенти да добијат 100% квалификувани производи.
Испорака Метод :
1. Сите предмети се со бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус . Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 20-45days, некои coutry ќе трае 20-60 дена. Ние нудиме 50% попуст за E-пакет express , 40% попуст за Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, 50% попуст за руските Воздухопловни Пост (некои наредби се бесплатен превозот), и 40% попуст за Fedix, EMS и DHL express .
Пур потера Белешки : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ќе не обезбеди следење на услугата.
Ако сте го купиле повеќе од $15 стоки ние ќе ги испраќа преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail со слободни, и
Ако сте го купиле повеќе од $150 стоки ние ќе ги испраќа преку ЕМС изразат со бесплатно!
2. Не ја потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето, па ве молиме љубезно ве молиме проверете го ова внимателно да се избегнат сите непотребни им пречи и на косата може да донесе до вас.
3. Корисниците се одговорни за било обичај такси, увозните давачки, а должност даноци кои се задолжени од нивните каунти, ние ќе се потрудиме да ви помогне избегнување или намалување на царинските надоместоци од прогласи предмети како "подарок", или прогласи ниска вредност во фактурата. Јас
[xlmodel]-[custom]-[28540]
[xlmodel]-[custom]-[28540] НАШАТА ГАРАНЦИЈА
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Врвот-живот Уметности и Занаети Продавница, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
Забелешка : за помалку од $3 предмети кои не се во можност да се врати или да се разменуваат

Спецификацијата

Големина:
M
боја:
Бела
Тип:
селотејп
Бренд Име:
КЕВИН&САСА ЗАНАЕТИ
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
Y11
Користење на сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Соодветна возраст:
6+
Големина:
1.5cm width 10m length
Тежина:
0.025kg
Посебни клаузули:
No
Пакување:
ПВЦ
Подготви дена:
7
Додатоци спецификација:
No
боја:
Бела

Со стоката дадена додека купуваат