• Новак
  • -14 %
Американската Едноставна Кристал Luminaria де меса Дневна Соба Студија Светилки Спалната соба Ноќни Табела Светлина Хотел Декорација Abajour H76cm

Американската Едноставна Кристал Luminaria де меса Дневна Соба Студија Светилки Спалната соба Ноќни Табела

DEN 14035.00
DEN 16320.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификација За Производ
Име : Хотел Маса Светилка
Материјал : Стакло,Метал,Ткаенина
Телото Боја : Златна
Димензии : Ширина Висина 40cm 76cm
Моќност : 21 W-30 W
Напон : AC 90-260 V
Извор на светлина : LED Сијалицата
Сијалица База : E27
Техника : Позлатен
Светла Боја : Топло Бела
Примена : Дневна Соба,Спална соба,Студија,Хотели,итн

Спецификацијата

Тип На Објект:
Табела Светилки
Wattage:
21-30W
Стил:
Модерна
Заврши:
Железо
Тело Материјал:
Кристал,Железо
Сенка Ветер:
Надолу
сертификација:
CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Напон:
90-260V
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
1 година
Сенка Тип:
Ткаенини
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Бренд Име:
BOCHSBC
рамка боја:
Злато
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
BOCHSBC-TL07-20
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Боја На Каросеријата:
Бела
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате

Со стоката дадена додека купуваат