• Новак
  • -46 %
LED Ѕид Светилки Модерна Едноставна Спалната соба sconce Светлина Затворен дневна Соба и Ходникот Осветлување бар кафе стакло топката ѕид светла E27 градник

LED Ѕид Светилки Модерна Едноставна Спалната соба sconce Светлина Затворен дневна Соба и Ходникот Осветлување

DEN 1320.00
DEN 2444.16

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на Vecli бренд продавница. Ние, главно, се продаде модерната мода
светла. Квалитет и најдобра услуга се загарантирани. Голема prmotions
за време на одмор.
Изберете ни е wisest избор.
LED Ѕид Светилки Модерна Едноставна Спалната соба sconce Светлина Затворен дневна Соба и Ходникот Осветлување бар кафе стакло топката ѕид светла E27 градник
1, Напон : AC85-265 V
2, Извор На Светлина : E27
3, Монтирани Метод : Монтира На Ѕид
4, Материјал : Железо, Стакло
5, Телото Боја : Црна,Бела, Злато,сребро.
6, Големина : Како на сликата
7,Моќ : Нема сијалица вклучени
Примена
Внатрешна : Кревет, Спална соба,Дневна соба,Скалило,Aisle,Коридор,Балкон,Купатило,Тоалет,Tearoom
* Alipay, Запад Унија, TT, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ; * За Примени Вредност е помалку од цел вредност, пари може да се подготви поткрепени и со цел да се затвори, така ве молиме да обрнете доволно вредност; * ве Молиме да направите исплата во три дена по ред
* Испорака Метод : DHL и ПРОЗОРЦИ FEDEX ТНТ ЕМС КИНА ПОСТ; * БРОД во СВЕТОТ (Освен некои земји или посебно место), * Ако Товар не е доволно, нашиот клиент-услугата ќе ве контактираме за да се направи остатокот начин на плаќање; * Налози обработени навремено по плаќање проверка од страна на ЗАЧУВАМ;
* Ве молиме бидете сигурни цел адреса точен;
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и не вклучува викенди и празници;
* Може да варира, особено за време на сезона;
* Ве молиме контактирајте со нас. Ако не сте добиле вашата пратка за долго време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
* Имаме гаранција Забелешка за некои предмети; * По примените, ќе има 7 дена (освен празници) за да контактирате со нас за да се потврди врати се, и од 3 дена да се вратат по што и двајцата сме потврди; * За да нема причини да се врати и враќање, товарни и екстра такса ќе биде на купувачи " сметка;
* За неисправни причина или погрешни производи, ве молиме да ни испратите слика, специфична причина, Ред Бр. Откако ќе го потврдите, враќање или повраток или замената може да се изврши. Товарни ќе се носат од страна на двете страни во половина; * Ние ќе ги искористиме фини материјали за пакување; ние нема't биде одговорен за прекината или да се прекине за време на транспортот;
* Сите се врати ставки мора да биде преполна со сите компоненти и додатоци се вклучени. Купувачот мора да ни обезбеди следење на Никој., цел Бр., специфични причини и др.;
* Кога ќе добиете предмети потребни како погоре. Ние ќе рефундирање на дека ЦЕЛОСНА WINING ПОНУДАТА ИЗНОС.
* Ние ќе им даде на купувачот повратни информации по ред заврши; * Ние сме со цел да им понуди најдобра услуга на сите купувачи, и да се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашите повратни информации и сугестии е многу важен за нас и на други купувачи. Ако сакате да ја напушти nagetive повратни информации, pls контактирајте со нас за проблемот пред да ја напуштат повратни информации.

Спецификацијата

Абажур Боја:
бела - Лево стил, бела - Право стил, златно Лево стил, злато - Право стил, сребро - Лево стил, сребро - Право стил, црно - Лево стил, црно - Право стил
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Карактеристики:
внатрешен ѕид светлина градник
Примена:
Кујна,Бања,Студија,Кревет Соба,Трпезарија,Foyer
Напон:
220V,110V,90-260V
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Број На Модел На:
WL0805
Тело Материјал:
Железо
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
База Тип:
E27
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2 година
Боја На Каросеријата:
Бела,Црна
Материјал:
Стакло Камен
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Ветер:
До & Долу
Техника:
обложено
Бренд Име:
vecli
Осветлување Област:
5-10square метри
Број на извори на светлина:
2
Е dimmable:
No
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Никој

Со стоката дадена додека купуваат