• Новак
  • -25 %
Бесплатен превозот 3W LED ѕид светилка Скалило светлината коридор светлина хотел вградени чекор светлина доведе до footlights 12PCS/МНОГУ

Бесплатен превозот 3W LED ѕид светилка Скалило светлината коридор светлина хотел вградени чекор светлина доведе

DEN 8568.00
DEN 11424.00

Достапност
Достапно за нарачка


Бесплатен превозот 3 W Супер-светли LED погребан светлина skirting на Footlight скалило светла Плоштадот погребан Светилки отворено LED чекор Светла
Параметри :
Влезен напон : AC85 V~265 V
Моќност : 3 W фактор на Моќ : 0.9
CRI : Ра>85 Зрак агол : 120 степени
Заштита Ниво : IP67 Температура : -20~60 C 0
Живот : 30000~50000 H Гаранција : 3 YEARS
Прозрачна Флукс : 100lm/w
Материјал : Зајакнато стакло+нерѓосувачки челик површина+Ал
Димензија : L85mmx W85mm ,
Температура на бојата : топло бела : 2700 K-3200 K;Ладно бела 6000 K-6500 K. Примена : плоштад,ресторан,Приватни вили,градина,сала за состаноци,изложбена сала,Област на животната средина beautification,Фаза бар,супермаркет,Паркинг скулптура,Туристички атракции и други palce Специјалност :
1.Висока осветленост увезени LED чип,ладно извор на светлина,без ultravilet и инфрацрвени зраци зрачење
2.Дизајн за лесен,лесен за инсталација и без да го замени традиционалните осветлување извор сродни производи.
3.Одлична термичка дизајн,Висока прозрачна ефикасност, Не UV и IR зрачење.
4.Алуминиум светилка тело,со оксидација заврши,одлична отпорност на корозија. Превозот :
* Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3~5 работни дена од страна на соодветните couriers. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различните области
*Предмети се испраќаат од Кина користење на Fedex, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 7 работни дена.
*Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Спецификацијата

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
black body, white body
Тип На Објект:
Подземни Светилки
Број На Модел На:
00-87
сертификација:
CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
За итни случаи
Карактеристики:
IP67
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
GSKGYXGS
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Гаранција:
3Years
Напон:
85-265V
Заштита Ниво:
IP67

Со стоката дадена додека купуваат