• Новак
LED ретро шминка кабинет светилка леќа светлата ѕид sconce LED светилка огледало тоалет тоалет ѕид светилка суета светлина бања светлина

LED ретро шминка кабинет светилка леќа светлата ѕид sconce LED светилка огледало тоалет тоалет ѕид светилка

DEN 7104.00

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : Метал
*Големина : 52cm 9w; 60cm 11w; 80см 15w
*Lightsource & bulbholder : led 9w 11w 15w
Боја : види на сликата за детали
Напон : 110 V - 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Стил:
Современа
Примена:
Кујна,Бања,Студија,Кревет Соба,Трпезарија,Foyer
Напон:
220V,110V,90-260V
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Сенка Тип:
Shadeless
Број На Модел На:
BR208
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Боја На Каросеријата:
Бела,Жолта
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Ветер:
Надолу
Гаранција:
3
Техника:
обложено
Карактеристики:
led Огледало пред светилка ѕид светилки
Осветлување Област:
5-10square метри
Бренд Име:
Timebus
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Никој
База Тип:
LED
Примена:
салон за убавина

Со стоката дадена додека купуваат