• Новак
  • -30 %
SOLLED 6 Спакувани LED Пак Светла Далечински Контролирани Плакарот Светла Супер Светло Под Кабинет Осветлување Тркалезна Форма Напојува Батерија

SOLLED 6 Спакувани LED Пак Светла Далечински Контролирани Плакарот Светла Супер Светло Под Кабинет Осветлување

DEN 672.00
DEN 959.52

Достапност
Достапно за нарачка


SOLLED 6 Спакувани LED Пак Светла Далечински Контролирани Плакарот Светла Супер Светло Под Кабинет Осветлување Тркалезна Форма Напојува Батерија
Карактеристики :
Супер Светло :
Емитирачки за 430lm топол и светол светлина од секое парче на светлината.
Преносни Големина На :
Мерки за прибл 11.02*0.93*0.46 и тежи 0.86 lb за секоја светилка, може да се постави било каде, дури и во мали делови.
Издржливи Да Се Користи :
Направени од високо квалитетен 6063 Алу материјал и PC млечниот материјал, издржлив и едноставен.
Спецификации :
Извор на светлина : LED
LED Монистра : 3 PCS
Зрак Агол : 120°
Лумен : 60lm
CCT : 4000 K
Работи Време : 100 Часа
Извор на енергија : 3*ААА Батерии
Димензија : 6*2cm(Една Светилка)/2.36*0.79 во
Нето Тежина : 27g/0.97 оз
Пакет Листата :
6 * LED Пак Светлина
2 * Далечински Контролер
6 * Лепило Подлога
1. Aliexpress поддржува Vista,Bolet,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банките.
2. Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќање,се Чувствуваат слободни да контакт.Aliexpress поддржува Виза,Boleto,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,paypal,Webmoney,QIWI и преведување преку банките.
3. Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќање,се Чувствуваат слободни да контакт.
1. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 2-5 дена откако систем ја потврдува купувачи плаќање.
2. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,купувачите се одговорни за царински давачки.
3. Ние ќе рефундирање на купувачи ако купувачи врати предметите во рок од 15 дена од денот на купувачи приемот на предмети за било каква причина.Сепак,купувачите треба да ги сноси се врати превозот товарни и бидете сигурни дека врати се во нивната оригинална услови.
4. Предмети се испраќаат од страна на Ali Express Стандард Превозот,Ali Express Премиум Превозот,e Packet,стигнат до повеќето земји во рок од 15 до 35 бизнис дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да потрае и до 60 дена.
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни witour објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги ,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Спецификацијата

боја:
Бела
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
PC
Бренд Име:
SOLLED
Обликот:
Круг
Енергија:
Префрлете
Тип На Батерија:
ААА
Број На Модел На:
PHO_00J7
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Е Батерии Вклучени:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
DC
Тип:
ноќ светлина
Употреба:
За итни случаи
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Wattage:
0-5W

Со стоката дадена додека купуваат