• Новак
  • -8 %
Бесплатен превозот 2 парчиња Круг led панел светлина 12W 980LM AC90-265V 2835 SMD центарот на вниманието крушка светилка вградна светилка led таванот светлина осветлување

Бесплатен превозот 2 парчиња Круг led панел светлина 12W 980LM AC90-265V 2835 SMD центарот на вниманието крушка

DEN 926.00
DEN 1007.04

Достапност
Достапно за нарачка

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.Ние само брод да се потврди цел адреси. Било можно тарифа обвинет за увезуваат предмети е на ваш сопствен трошок.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Надворешни постојан струја возачот, стабилни перформанси.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ако стоката квалитет дефекти,Не се отвори спорот,ве молиме контактирајте со нас на прво,ние ќе го реши ништо за вас. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Зелена заштита на животната средина, олово-слободни материјали,факт да ROHS. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно, Ние побара да контактирате со нас, наместо да ни дадете неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние не би ја пратите пратката повторно освен ако купувачот го заврши оние такси и да ги плати сите врати и повторно да ја прати цена.Ако не сте добиле вашата стока во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.ве молиме место редоследот по сериозни предвид.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.(6000-7000 K)
Извор На Светлина
2835 SMD 60pcs
Зрак агол
120°
Температурата
-20°C~45°C
Светилка мушка Живот
50000 часа на светлината неуспех
Животен век
≥50000hours
Надвор Димензија
170*170mm Намали Дупка : 160mm
Карактеристики
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ниска потрошувачка на енергија, Висока моќност ефикасност, Висока brighness. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT PP и така натаму. Ние не се одговорни Должности, но ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне данок(Прогласи пониска цена).Време на испорака(Врв период:јануари,февруари,Март,ноември,декември, време на Испорака ќе го продолжи) : 1. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Спецификација За Производ
Име На Модел
12 W led панел светилка
Моќност
12 W
Влезен Напон
85-265 V AC 50/60 Hz
CRI
CRI>75%
Температура На Боја
ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА (2800-3200 K); Г. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Посебни поинаков поглед агли, мешање на осветлување дизајн
Примена
Конференција/Состанок простории,училници
Хотели ,Канцеларија или други комерцијални Complexs
Места каде заштеда на енергија и високо боја рендерирање индекс се потребни
Производ Димензија
1.12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Спецификацијата

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Панел Светла
Гаранција:
2 години
Број На Модел На:
R12
Бренд Име:
Stareyes
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Зрак Агол(°):
120
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
Ultrathin
Употреба:
празник
Прозрачна Флукс:
980
Е dimmable:
No
Напон:
85-265V
Моќ Толеранција:
10%
Led количина:
SMD 2835 60pcs
is_customized:
Yes
Wattage:
12

Со стоката дадена додека купуваат